Новини
12.07.2012

С целью обеспечения високого сервиса  обслуживания клиентов и качества продукции ПАО «ЗБПХ» запустил процесс внедрения системы контроля качества ISO 9000:2008.

 

22.05.2012

 ПАО «Завод бытовой и промышленной химии» увеличил ассортимент продукции промышленной химии новыми  дезинфицирующими средствами. 


 

Санітарія по-європейськи
21.05.2010
Харчовик

Гігієна та санітарія

Санітарія по-європейськи

Одним із найважливіших показників виготовлення якісної продукції є санітарно-гігієнічний рівень процесу виробництва. Особлива увага санітарному стану приділяється на підприємствах, що виготовляють продукти зі сировини тваринного походження. Основна мета ветеринарно-санітарних заходів – по-перше, захисти людей від спільних із тваринами хвороб і, по-друге, захистити сировину від людини, котра може бути носієм збудників хвороб. Отже санітарна обробка важлива на всіх етапах виробництва, і не менш важливим є правильний підбір мийних засобів для кожного виду виробництва.

На українському ринку у сфері виготовлення мийних засобів успішно працює ПАТ «Завод промислової та побутової  хімії», тепер більш відомий під торговою маркою «Чистюня». Весь асортимент «Чистюні» виготовляють за власними розробками кваліфікованих інженерів. Як розповіла журналістові нашого видання директор з продажу компанії Світлана Фасовська, у процесі роботи та становлення заводу фахівці підприємства зрозуміли, що кожне виробництво, кожна галузь і навіть кожне окреме підприємство має свої індивідуальні проблеми, пов’язані із забезпеченням санітарії. «Тепер наша робота побудована таким чином, що ми намагаємося вирішити проблему одного підприємства, і це в майбутньому допомагає також іншим фірмам. До прикладу, фахівці нашого заводу розробили дуже ефективний дезінфекційний засіб із двома дезінфектантами для Миронівської птахофабрики. Останнім часом ми здебільшого виготовляємо продукцію на індивідуальні замовлення – до нас звертаються з проблемою – і ми її вирішуємо», - зазначила Світлана Фасовська.

Що ж до, власне, продукції, то мийні засоби ТМ «Чистюня» для харчової промисловості поділяються на сім видів: для підприємств м’ясної, молочної, масложирової, птахопереробної, кондитерської, консервної, алкогольної та безалкогольної промисловості. Крім цього, кожна з цих груп продукції поділяється на засоби для внутрішнього, зовнішнього миття обладнання, на засоби для зняття іржі, вапняного нальоту, крейди та на універсальні засоби для очищення будь-яких поверхонь. Зокрема, серед засобів, рекомендованих для використання на підприємствах м’ясної промисловості завод виготовляє низькопінний  засіб на основі ортофосфорної кислоти для миття кутерів, ін’єкторів «Чистюня – Пром К1-03» та засіб для видалення забруднень органічної та неорганічної природи «Чистюня – Пром Л1-01 ДЕЗ». Також у цій серії продукції є засоби для миття термокамер, наприклад, високолужний технічний мийний засіб «Чистюня-Пром Л2-03 ТЕРМО», засіб для обробки каналізаційних трубопроводів «Чистюня-Пром Л1-10».

Для підприємств кондитерської промисловості ТМ «Чистюня» розробила лужний мийний засіб для зовнішнього очищення обладнання «Чистюня -

Пром Л3-02 ДЕЗ» і кислотний засіб для видалення іржі та вапняного нальоту з дезінфекційним ефектом «Чистюня-Пром К2-06 Сан (ДЕЗ)». Ще одна розробка фахівців «Завода промислової та побутової  хімії» – засіб «Чистюня-Пром Л3-06», рекомендований для застосування на підприємствах масложирової промисловості, котрий ефективно видаляє застарілі масні жирові забруднення, а також «Чистюня-Пром Л1-06» для миття скляної та пластмасової тари. Для підприємств молочної галузі, зокрема, фахівці заводу рекомендують низькопінний засіб «Чистюня-Пром К1-02» для видалення жирових та білкових забруднень, молочного каменю .

На європейських підприємствах рівень санітарії вже давно перестав обмежуватися тільки миттям обладнання, тому, щоб досягти справді світових стандартів в Україні дедалі ширше впроваджують застосування дезінфекційних засобів для працівників виробництва. Йдеться, зокрема, про дезінфекційні розчини для рук та дезінфекційні килимки. «Останнім часом особливу увагу фахівці нашого підприємства приділяють розробці дезінфекційних засобів. Так, нещодавно вони розробили новинку – рідкий засіб під назвою «Рукавички». При нанесенні на руки він створює захисну плівку, котра захищає продукти від імовірного потрапляння інфекції на них. Для одного застосування достатньо 3 мл засобу, і якщо працівник наноситиме його після кожного миття рук, то продукція буде захищенна від зараження», - розповіла  Світлана Фасовська. Зазначимо, що новинкою «Завода промислової та побутової  хімії» вже користуються кілька птахофабрик України та завод «Колос». Трохи складніша ситуація склалася з дезінфекційними килимками, оскільки використовувати для їхнього наповнення хлорку заборонили. Виробники побутової хімії працюють над розробками нового засобу, котрий би забезпечував належний санітарно-гігієнічний стан і при цьому не завдавав шкоди здоров’ю працівників та не впливав на якість продукції. У цьому напрямі першість також належить ТМ «Чистюня» - серед її новинок є засіб для наповнення дезкилимків без хлору, котрий знищує кишкову паличку та інші хвороботворні мікроорганізми.

За словами Світлани Фасовської, кожна розробка заводу проходить ретельну перевірку як у лабораторіях самого підприємства, так і в контролюючих органах, тому жоден засіб не шкодить продукції. Крім цього, клієнтам надається детальна інформація про використання кожного засобу. Зазначимо, що постійними клієнтами ТМ «Чистюня» є Мошнівська філія СТОВ ім.Шевченка (ТМ «Верес»), Миронівська птахофабрика, ТОВ "Птахофабрика "Снятинська Нова",  ПП «Колос», ТОВ «АСС» (ТМ «Помідора»), ТОВ «Аграна Фрут Україна» та інші.

 

 Наталя Кузьо

 №10 від 7 червня

Популярні статті
28.05.2010

ПАТ «Завод промислової та  побутової хімії»   (до квітня 2010 року мав назву ЗАТ Київський експериментальний завод побутової хімії) розробив та випробував новий дезинфікуючий засіб «Професіональний Л2-07» з двома дезинфікуючими агентами

02.02.2012

Начиная со второй половины прошлого века крупнейшие мировые торговые сети активно начали практиковать собственные торговые марки (СТМ).


Создание сайта © Global Vision